Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.03.2016, 15:58   #14
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 8 godz 59 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adagiio Zobacz post
Jeśli szukasz niezawodnego enduro do jady po zadupiach, bez napinki oglądając na spokojnie widoki to uważam że to jeden z lepszych singli przeznaczonych do takiego celu. Jeździłem trochę i nawet znalazłem dla niego zastosowanie, ale chciałem kupić wyłącznie nową szt., jednak nie znalazłem kogoś co by mi to ogarnął w USA i odpuściłem. Większość uważa dr-ke za idealne enduro do turystyki, dlatego że nie jeździli L-ką.
Osiągi nie powalją, seryjny zawias jest taki jak w innych moto z tamtych lat, ale to najmniejszy problem, liczy się serducho, które bije dopóki nie braknie mu smarowania.
zupełnie nie opłaca się kupować nowe sztuki w USA , bo nawet nie ma możliwości rejestracji
Używaną z przebiegiem około 5 tys mil rocznik 2006-2008 można
wyrwać za około połowę nowego czyli plus minus 3 tys dolców.
Zostaje kwestia przywiezienia i to jest największy problem . Firmy pośredniczące i państwo życzą sobie

jest na forum ktoś kto bawi się w takie rzeczy ?

Nieaktualane - kupiony
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>

Ostatnio edytowane przez Franz : 04.11.2016 o 10:52
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem