Wątek: Gmole
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.01.2016, 16:22   #173
radekw
 
radekw's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Kraków
Posty: 180
Motocykl: CRF1000D
Galeria: Zdjęcia
radekw jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 15 godz 39 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Na moje oko to nie są gmole, które będą chroniły przy glebie, a jedynie stelaże do mocowania pozostłych akcesoriów... nawet holan jasno pkazuje 'do tego przykręcisz ledy za milnion euro'.
Co to ma być mocowanie w dwóch punktach, ide o zakład że z buta je wygnę...
Nie wiem jak z tymi mocowaniami w Afryce, ale w HD miałem taki gmol mocowany w dwóch miejscach do ramy (jak w tym manualu: http://www.harley-davidson.com/app-c...ts/-J01290.PDF). Przetrwał kilka parkingówek (potrafiłem robić po 1000 km dziennie i dosłownie padałem ze zmęczenia pod koniec ), przetrwał "dynamiczny" upadek jak mi się offroadu zachciało na mocno nachylonej ścieżce, przetrwał zderzenie z samochodem, dostał wtedy z obu stron i dzięki niemu ostatni szlif, po którym moto miało "szkodę całkowitą" boki motocykla nie ucierpiały, a szkoda dotyczyła pogiętego przedniego zawieszenia, przed taką szkodą żaden gmol nie ochroni. Jak widzisz gmol w Afryce jest mi potrzebny asap , a żona zapowiedziała nawet, że mnie z garażu bez niego nie wypuści
Punkty mocowania są przewidziane przez producenta, więc zakładam, że są przemyślane . Poczekać i tak muszę do marca, bo finansowo nie wydolę
Dlatego pytam też o renomę firm, bo dotychczas nie miałem nic wspólnego z producentami akcesoriów, Harrego rozbudowywałem na oryginalnych dodatkach.
radekw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem