Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.09.2015, 09:40   #142
AmberBamber
kto hamuje nie wygrywa
 
AmberBamber's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Ostromecko
Posty: 881
Motocykl: RD07
Przebieg: 100+
AmberBamber jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 11 godz 35 min 7 s
Domyślnie

To ja wspomnę sytuację, która parę lat temu (4-5) miała miejsce na wlocie do Wawy z kierunku NW. Jechałem do Urli, bez GPSa, dostałem namiary od Ziomka, że przed wjazdem do Warszawy mam skręcić na miejscowość X... no i ni z tego ni z owego minąłem tablicę WARSZAWA. Zawróciłem i wjechałem na małą stację benzynową. Wyciągnąłem telefon i próbowałem skontaktować się z kumplem, do którego jechałem ale nie odbierał i wtedy nagle biegnie do mnie jakiś człowiek rozentuzjazmowany z bananem na twarzy. Siema siema zajebiście ale pytam czy my się znamy a on odwraca się pokazując plecy bluzy polarowej z wyszytym logo FAT. I wszystko jasne! Poleciał na stację paliw i kupił mapę, poradził jak jechać a mapę zostawił mi na pamiątkę. Szacun . Wydaje mi się że to był Jorge. Niech się wypowie czy pamięta taką sytuację. Mi zapadła w pamięć bo to były moje początki na AT i FAT. Pozdr!

A poza tym wczoraj w okolicach Unisławia ok 9 mijałem jakąś ciemną AT na małym rondzie, nie pamiętam dokładnie bo nie siedziałem za kółkiem i nie przywiązywałem wagi do lokalizacji. Jechałem ambulansem VW LT na bydgoskich blachach.
__________________
85% szans na przeżycie mają pacjenci trafiający na "stół" w ciągu godziny od urazu

Ostatnio edytowane przez AmberBamber : 20.09.2015 o 09:52
AmberBamber jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem