Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.04.2015, 04:22   #30
arkadius0


Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Białystok
Posty: 28
Motocykl: XT660
arkadius0 jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 3 godz 3 min 34 s
Domyślnie

Siedzicie i biadolicie jak jest źle, jacy to źli ludzie, co chcą rosyjskim motocyklistom przeszkodzić w przejechaniu przez Polskę w celu uczczenia 70 rocznicy zwycięstwa w wojnie.
Nie braknie zapewne grup czysto chuligańskich i z takim zamiarem się zbierających, których nie popieram, ale w większość to są ludzie, którym nie pasuje przejazd pod takim hasłem pod jakim to ma się odbyć. Jakoś nie słyszałem nigdy, aby jacyś Niemcy jechali przez Polskę z hasłem "XX rocznica zburzenia Warszawy", albo "Likwidacji getta". Albo ukraińscy riderzy z hasłem " 70 rocznica akcji Wołyńskiej"
Czy nie ma, to podobnego wydźwięku. Dla mnie ma i na to się zgodzić nie mogę, aby ktokolwiek pod którymś z takich haseł przemierzał Polskę.
Porównujecie ich manifest z rajdem Katyńskim. Śmieszne. Z tego, co wiem, to odbywa się on w zupełnie innym celu, aniżeli ta Rosyjska hucpa.
Macie rosyjskich kolegów, z którymi wypiliście, oprowadzili Was po Moskwie. Fajnie, ale czy rozmawialiście wówczas z nimi o Katyniu, o wysiedleniu polaków na Syberię i o innych równie ważnych epizodach II Wojny Światowej. Zapewne nie. O aneksji Krymu nie mogliście, bo do niej jeszcze wówczas jeszcze nie doszło.

Ci, którzy chcą przejechać przez Polskę w tym rajdzie pod hasłem uczczenia swojego zwycięstwa w II wojnie światowej nie powinni otrzymać nawet Wiz. Polska powinna zająć stanowcze w tej kwestii stanowisko i do tego nie dopuścić.
Z zbieranie się i eskortowanie takiej grupy, byłoby wyrazem poparcia dla jej działania.
arkadius0 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem