Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09.12.2014, 17:17   #3
plaku
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Tatuś w sanatorium, w obórce 3 komarki, jeden z pedalony. Brak paliwa (specjalnie spuszczone)Miał być przeszkodą w uprowadzeniu KOMARA.Pech chciał (dla tatusia) że na naszym podwórku stacjonowała WSK!(szczyt marzeń) i było z czego ''ściągnać''(buteleczka na druciku)....Wiem jak to się nazywa, ale to w słusznej sprawie.Pierwszy komar padł po przejechaniu 1,5km w dwie osoby ,w letnim upale.Aby ściągnąć padnięty komar odpaliliśmy drugiego, i kierunek wiadomy, tylko nikt nie przewidział ruskiej armi i w dalszym rozwoju wyjazdu okazało się że jedziemy po ''samogon''.Dostaliśmy 20liter paliwa na ten cel. Czy komar to wytrzyma? na horyzoncie pojawiła się WSKa ta koło domu z której ściągaliśmy paliwo...... Brat;za duże ryzyko,z naszym pechem pewnie się popsuje.Odprowadzamy zatartego komara i ruszamy po samogon.....Przez las do meliny było 10km. Komar ledwo jechał, zwłaszcza po czołgowisku było trudno... go pchać,ale na prostej i z górki czuć było moc!.Po zakupie ''towaru'' droga powrotna przebiegała na snuciu planów co do 20l paliwa,reszta bez niespodzianek czego nie mogę powiedzieć o miejscu transakcji.Miejsce przekazania wybrali sałdaty i mieli pecha! my zresztą też. W trakcie przekazywania dobra,z każdej strony wybiegli żandarmi(baj),poskładali towarzystwo(szkoda chłopaków)nas do uaza i kierunek Białogard.Na posterunku milicji było bardzo ''przyjemnie''jak sytuacja ostygła pytamy o naszego komarka..''menda''jaki komarek? no! nasz tatusiowy......''menda''my nic nie wiemy.Czarne chmury nadeszły..... gdzie ta melina? a my; gdzie komarek? i pierwszy raz jako dziecko dostałem.... Odebrała nas Mamuśka,Mama jest komarek?nie! nie wiem ,ja prosto z pracy. Komarek zginął jak i cała reszta.Dobrze że to nie WSK-A.Tatulo się wkurzył, ale nie na nas tylko na ruskich. Kazał nam wtykać ''kocie łby''między koła gąsienicy ruskiego czołgu w trakcie rozładunku z platfworm czołgowych.....

Ostatnio edytowane przez plaku : 11.12.2014 o 15:00
  Odpowiedź z Cytowaniem