Wątek: Nowa Afryka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.10.2014, 13:59   #464
krzeszu
 
krzeszu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Poznań
Posty: 386
Motocykl: RD07a
Przebieg: 80000
krzeszu jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 1 dzień 3 godz 36 min 40 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Krzeszu
Jesteś w błędzie i patrzysz przez pryzmat posiadanej kasy czyli jak większość ludzi.
Mam inne podejście, nawet dysponując kwotą na dany sprzęt nie kupie go bo mnie na niego stać tylko kupię to co mi pasuje nawet jeśli będzie starsze.
Na pierwszym miejscu stawiam przyjemność z jazdy danym pojazdem który się mieści w założonym zasięgu finansowym.
Przykładowo wolę spalić 1-2 litry więcej w V6 niż je zaoszczędzić w karłowatym silniku.
Nie mierzmy innych swoją miarką bo każdy ma inne wartości.
Ale że mam jej dużo czy mało? Jako kierownik afryki pokazałem chyba odmienny od większości pogląd, starając się wczuć w grupę docelową producentów a nie patrzeć przez swój pryzmat. Tak jak Ty stawiam na przyjemność z jazdy i dlatego rodzinę wożę nowym vw, a sam poruszam się 17-letnią hondą prelude. Ale co to ma do rzeczy? To trochę za mała próba statystyczna, żeby wypowiadać się o "trendzie". Inna sprawa, że pisząc: "Mam inne podejście, nawet dysponując kwotą na dany sprzęt nie kupie go bo mnie na niego stać tylko kupię to co mi pasuje nawet jeśli będzie starsze." piszesz właśnie ze swojego pkt. widzenia.
krzeszu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem