Wątek: Ankieta
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.09.2014, 12:49   #361
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 16 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziarko Zobacz post
Puszku. Najbliżej ma chyba porównanie graficiarza i malarza pokojowego.
Obydwaj robią niby to samo. Jeden jest akceptowany drugi nie. Nawet jeśli ten "graficiarz" tworzy dzieła sztuki. Dla takich "porzadnych" graficiarzy tworzy się czasem miejsca wyznaczone.
Czy mam się czuc jako graficiarz/ Niby dlaczego? Nie niszczę, nie smiece nie zabijam. Porównanie absolutnie nie trafne
Rolnik też wjeżdża na pole i orze. A przeszkadza mu oranie przez motocykle tego samego pola. Bo z pewnym oraniem, malowaniem się zgadzamy jako konieczne by coś stworzyć.
Oranie, malowanie bez uzgodnień z właścicielem nie jest mile widziane.
Jakie oranie w polu motorem? Z kim Ty jezdzisz? Ja się z czyms takiem nie spotykam. Powiem wiecej , w rejonie Krakowa rolnicy przyjaźnie odpowiadaja na pozdrowienia gdy sie spotykamy w polach

Może pisać że jesteś współwłaścicielem lasów w Polsce. Prawda.Tylko z tej współwłasności wynikaja rózne konsekwencje. Ja przejeżdżam sobie przez las droga , Ty zabijasz jego mieszkanców. Ale ja też. Aby nie było kłótni między nami jest zarządca który reguluje pewne kwestie, wg wielu priorytetów. nie tylko z pkt widzenia Puszka.Zarzadca nic nie reguluje miedzy nami. Zarzadca mówi ,ze ja nie mam wstepu do lasu a Ty owszem. Zarządca prawnie mnie nie widzi- bo mnie tam nie ma- prawnie.Madrzejsi od zarzadcy sa jego pracownicy bo nie robia problemów spotykajac mnie na drodze w lesie.
Drogi Ziarku piszesz abstrakcje , SF, cos co nie istnieje w rzeczywistości.
Fassi ma racje ,ze nie obejdzie się bez mysliwych. Ale to co sie dzieje w lasach polskich nie jest do utrzymania. Idea łowiectwa powinna byc zmieniona. Odstrzał tylko w konieczności, powrót drapiezników do lasów, zakaz dokarmiania gatunków nie zagrożonych, egzekwowania prawa wobec myśliwych je łamiących. Pewnie jeszcze sporo się tego znajdzie. Lasy muszą pomieścić ekologów i myśliwych.
puszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem