Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.01.2009, 14:37   #7
PawelZDR


Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Złocieniec
Posty: 322
Motocykl: 2xRD07
PawelZDR jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 17 godz 19 min 24 s
Domyślnie

Witam imiennika!
Poradziłem sobie z tym problemem psując troszeczkę ten kabel.Uciąłem go jakieś 25cm za wtyczką (ta wsuwana do Garmina) ,koniec po stronie odbiornika zakończyłem gniazdem takim jak z tego linkahttp://www.allegro.pl/item522908754_...anon_5pin.html .W oryginalnym kablu jest 6 przewodów ,czarny i czerwony-zasilanie, biały i brązowy-głośnik ,zielony i czerwony-gniazdo dodatkowe we wtyku zapalniczki.W gnieździe dolutowałem przewody od zasilania i głośnika resztę pomijając.Od strony motocykla (aku) poprowadziłem swój przewód(tylko zasilanie) na którego końcu jest wtyk który pasuje do gniazda z podanego linka.Pozostały kawałek przewodu z wtykiem zapalniczki zaopatrzyłem w taki sam wtyk łącząc zasilanie i głośnik zgodnie z gniazdem które dolutowałem przy Garminie.Teraz gdy chcę używać odbiornika na motocyklu łączę wspomniane gniazdo z wtykiem kabla z aku.Jeśli ma być w samochodzie to zabieram go, do gniazda podpinam wtyk który dorobiony jest do kabla z głośnikiem.Cholera chaotycznie to trochę wyszło ale mam nadzieję ,że coś z tego zrozumiecie.
PawelZDR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem