Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.06.2014, 06:28   #467
puszek
 
puszek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Krakuff
Posty: 4,762
Motocykl: RD07a
puszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 16 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zipo Zobacz post
Lasy Panstwowe po cichu, w imie "budzetu" przygotowuje sie do sprzedazy.
Kto nie wierzy, niech sprawdzi ksiegi wieczyste i nowe wydzielone parcele w lasach.
Oczywiscie to zasluga debili z platformy antyobywatelskiej i peeselu.
Popychaja nowe regulacje bez szumu i sprzeciwu spolecznego.
To jest sabotowanie i wyzbywanie dziedzictwa Narodu.
Tak sie zastanawiam...jaki sens ma podnoszenie kwestii poszanowania Prawa, skoro przedstawiciele Narodu (p-osly) zachwuja sie jak zdrajcy.(?)
Wszyscy mowia jakie to wolnosci zapanowaly w naszej nieszczesliwej krainie.
Nikt nie pyta ile to wszystko kosztuje.A kosztowac nas bedzie ogromnie.
W zamian za mozliwosci swobodnego podrozowania i bezwizowego przemieszczania sie,juz za kilka lat moze 10 staniemy sie pariasami Europy.Wowczas utrudnienia w przemieszcxaniu sie zostana ponownie wprowadzone.Co zyskamy w perspektywie generacji,dwoch?
-Lepiej pomyslec co stracimy.
..Ale kto by chcial o tym dyskutowac, lepiej jezdzic ,jezdzic..
Nie wiem ie jest prawdy w tym co piszesz..Na razie to Twoje oceny i mogą być błędne.Wydzielenie działek to nie sprzedaż .Może być to porządkowanie ksiąg wieczystych po znacjonalizowani lasów by utrudnić właścicielom ich odzyskanie.
Ateoretycznie dla mnie czy sprzedaż lasu to dobro czy zło? Niby to nasze wspólne a nic z tego nie mam.Same problemy. Nowy też bedzie rżnął drzewo ale może barierek nie postawi i bedzie bardziej cywilizowany w kontaktach np z motocyklistami? Kto straci na czyms takim? Wiadomo...Lasy Państwowe i wszyscy którzy się pod nimi podwiesili. Myśliwi przede wszystkim. Jakoś mi ich nie żal.
puszek jest offline