Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.06.2014, 14:18   #70
mirek-wroc


Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Wrocław
Posty: 53
Motocykl: RD03
mirek-wroc jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 20 godz 5 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał madafakinges Zobacz post
Mam rozwiązanie na przemakające formy adventure, nazywa się SIDI ADVENTRURE przesiadłem się i są wygodne, nieprzemakalne...
też się do nich przymierzałem - ale kolega jeździ w takich 3 rok - głównie jeździ on i właśnie zaczęły puszczać wodę - to przy używaniu off pewnie po pół roku zaczną się moczyć.

Cytat:
Napisał Miras Sc Zobacz post
Ale Sidi Adventure to buty turystyczne. A buty off-road to typowe skorupy. Moje Sidi Crossfire też przemakają.
I nie sądze żeby którekolwiek były nieprzemakalne. Znacie takie? A raczej, kto ma skorupy które nie przemakają
Tu w tym wątku ktoś na początku pisał że mu nigdy nie przemokły, a teraz w weekend kolega jechał właśnie w crossfire i też mu nie przemokły, a w moich ADV forma chlupało.

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
4 sezon sidi adventure mecze i rzeczywiscie nogi o ile nie przeleje sie gora zostaja suche. czy to zima czy to lato .....
Ja to mam koncepcję że goretex jest stworzony do używania "w ruchu" czyli jak wytwarzasz ciepło - jak siedzisz na moto i "marzniesz" nie wydzielasz ciepła to on przestaje działać - bo działa na zasadzie "wydalania" pary wodnej - a jak marzniesz to nie wytwarzasz pary wodnej - ale to generalnie temat na inny wątek o zastosowaniu Gore itp...
mirek-wroc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem