Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.05.2014, 11:36   #312
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Cały czas rozmawiamy tutaj o młodych gniewnych na swych latających maszynach, a nie o ogarniętych facetach - turystach, miłośnikach przyrody, którzy nie orzą a zbierają. Rozwiązanie problemu jest dość proste, tak jak u naszych południowych sąsiadów - zamiana kamieniołomów i wyrobisk, poligonów itdp na teren do rycia w piachu i błocie. To na prawdę bardziej przyjemne dla gorących głów i adrenaliny niż jakieś mało ciekawe ścieżki i pola. Wyobrażam sobie że pozostajemy my, offrołdowcy spokojni i zrównoważeni, i jestem przekonany że naszo becność na terenach zielonych nikomu krzywdy nie zrobi, a już na pewno nie zwierzynie czy też uprawom leśnym. Proste! Myśliwych nie lubię ponieważ kocham zwierzęta - są ludzie którzy lubią zabijać, filozofię dorabiając sobie do sytuacji - patrz Aborygeni, Indianie wszech półkul, czarni, czy też muzułmanie/chrześcijanie. Populację zwierzaków dawno już można kontrolować w inny sposób, ale tu chodzi o kasę i radochę z zabijania. Każdy strażnik prawa będzie się starał pokazać swoją użyteczność modyfikując je i uszczegóławiając to jest naturalne i wszelkie bajanie o tym że to dla naszego dobra można se wsadzić w dupę - coraz częściej się słyszy że nie można nawet decydować o sobie, swoim zdrowiu czy też przekonaniach. Obserwuję jak ten proces postępuje i martwi mnie to, bo młodzi często myślą że tak ma być. Dokąd zmierza ten świat? Nie wiem ale mi się to nie podoba, czuję na pysku już nie uzdę ale kaganiec. Co dalej?
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?"
"Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem
"Dlaczego więc się tak spieszysz?"
Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi.
Lupus jest offline