Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.03.2014, 16:54   #296
Orzep
Zwykły przechodzień...
 
Orzep's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: DW
Posty: 1,794
Motocykl: GS12y
Orzep jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 11 godz 45 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ex1 Zobacz post
noo Orzepe... ale właśnie interesuje mnie co zapamiętałeś z tej gleby, jak poleciałeś, jaka była prędkość, gdzie była noga..?
Jak Rzeczoznawca z ubezpieczalni
...a poważnie to jechałem około 50-60km/h odbiłem się od moto kolegi, tylne koło zjechało mi do takiego 40cm rowu i moto się wyłożyło.
Noga jak i ja cały padłem razem z moto na prawy bok.
Musiałem wyjść spod niego, więc mniemam, że noga by dostała, gdyby nie "wnęka" kufer/gmol!

Ex, ja wiem co ty chcesz przekazać...
Jednak ja ci mówię, że kufry nie łamią nóg, choć się zdarza, że wciągnięta pod niego noga pęknie.
Mnie nie złamał tego razu, kolega Consigliero przytacza kilka gleb, w tym 2poważne i też bez złamań kończyn.
Zapewne jeszcze kilku Bezkontuzyjnych, by się znalazło.
Na pewno łatwiej o kontuzję, gdy ktoś wystawia i podpiera się nogami!!!!
Ja jestem na to wyczulony i tak nie robię...nie jadę jak to opisałeś:
Cytat:
Napisał ex1 Zobacz post
- GS-iarze latają głównie po drogach asfaltowych, z rzadka po offie. wtedy rozkładają.nogi,
Oczywiście ja nie jeżdżę stricte w OFFie, ale zdarza się wjechać w takie miejsca, gdzie inni równie mało doświadczeni Koledzy rozkładają szeroko nogi, przy każdym zachwianiu motocykla! Ja odkręcam manetkę, trzymając twardo nogi na podnóżkach...
Czy dobrze, nie wiem? Jednak pomaga, jak do tej pory.
Pawlicho, też mi podpowiedział jedną "oczywistość" i odrazu lepiej mi się przemieszczać poza czarnym!

Pozdro Orzep
p.s. Oczywiście, że kufry do "dziczenia" się wogóle nie nadają, tutaj rogal, ewentualnie sakwy!
I Ja bym tak się spakował wtedy.
...zapewne dostanę gratis żółtego rogala za te podtrzymywanie naszych dogłębnych dysput?
__________________
-- Nie wzywaj imienia Pana bOrzepa nadaremno-- -- Trudno jest powiedzieć NIE, gdy wszyscy mówią TAK --
Orzep jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem