Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.12.2008, 23:36   #20
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie

No to jadę dalej z tymi fotami.
Tym razem trochę tego co widuje w Irlandzkich miastach

Autobusy a w tle słynny kawał żelastwa w postaci szpilki postawionej w centrum o wysokości 150 m
01.JPG

CAR FIRE PARTY,
czyli typowe zajęcie jakie wieczorami uprawiają Boloksy. Czyli odmiana tego co w Poznaniu nazywa się penerem, a najogólniej młodocianym przestępcą (plaga tutaj gorsza niż psująca się pompa w AT)
03.JPG

Zdjęcia z parku który powstał z inicjatywy jednego z potomków Ginessa (tego od browara). Miał być prezentem czy coś dla jakiejś maniurki co mu wpadła w oko, a on nie majac motonga nie mógł sie na niczym innym zalansować, wiec towar go olał. Park został a po latach pomalowały go boloksy.
A mysz tak przy okazji udało mi sie sfotografować
04.JPG

05.JPG

06.JPG

07.JPG

Zaczęło padać wiec schwałem sie na przystanku. Od taki maleńki Irlandki deszczyk.
08.JPG

Ot taki troszke więcej niz maleńki Irlandzki deszczyk
09.JPG


A ci ziomale się lansowali w hotelu ale żadnej maniurki nie przysposobili tym sobie. Nawet nie wiem o co im chodziło , po prostu byli a ja miałem aparata wiec im pstryknąłem i tyle.
10.JPG

Na kolejnych fotach widać jak mój szef jeździ do pracy.
Pozostałe to obraz badań naukowych pt. "co leci dalej i wyżej, czarne, czy białe?
Te trzy bloki to siedziba główna słynnych już boloksów. Co niektórym tylko się firanki popaliły w oknach. Coraz mniej takich osiedli blokowisk, ale boloks to istota, która może mieszkać wszędzie
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 02.JPG (392.7 KB, 3 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 11.JPG (408.3 KB, 4 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 12.JPG (449.3 KB, 3 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 13.JPG (412.8 KB, 4 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 14.JPG (397.1 KB, 3 wyświetleń)
Typ pliku: jpg 15.JPG (429.2 KB, 4 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez hero : 19.12.2008 o 23:47
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem