Wątek: Maramuresz
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.01.2014, 17:59   #107
Evvil
 
Evvil's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Warszawa
Posty: 1,146
Motocykl: oby złodziej kulasy połamał
Przebieg: :(
Evvil jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 18 godz 11 min 26 s
Domyślnie

Ponieważ się wątek bujnie rozwija to wprowadźmy zasadę, że dyskusja dyskusją, ale lista na koniec niech będzie wklejona. Jak ktoś się będzie chciał dopisać, to dopisze, jak wypisać, to wypisze i będziemy mieli niemiecki ordnung .

A odpowiadając na twoje pytania - ja najchętniej bym nie planował trasy . Ale proponuję mianować jednego z nas "przewodnikiem" z zadaniem tras wytyczenia (chyba chan wcześniej wklejał propozycje tracków) i wskazania "base campów". Bo myślę taka "metodologia" - wytyczamy base campy w których każdego wieczora się spotykamy, to dobry pomysł. Wtedy ci co się chcą powściekać, się wściekaja, ci co bardziej szutrowo - sobie szutrują. Ale umawiamy się że pilnujemy się nawzajem i meldujemy na koniec dnia w base campie i zostajejmy w kontakcie.

Moja propozycja którą wcześniej przedstawiłem to start rano z Polańczyka i przejazd Ukrainą. Po namyśle i z uwagi na kolejki na przejściach, może lepiej SK-HU, bo dolecimy w miarę bez "postojów". No ale równie dobrze możemy zdecydować w Polańczyku na integracji. Byle wszyscy mieli paszporty z sobą. Jak wiadomo do UA wiz nie trzeba dzięki bogu, ale trochę papierologii na granicy jest.

Doklejam listę chętnych dla porządku i proszę się dopisywać

Ja to nie wiem Panie . Ja jadę na TKC i pewnie będzie hmm... wygodniej.Ale miło że jedziesz na TA, przynajmniej sam nie będę .


1. Evvil Twin, XRV750, Ciężki, Warszawa
2. rafał k , SUZUKI DR 650 SE , Gostyń wielkopolska
3. magrafb, KTM LC4 adv ,Olsztyn lekki
4. Grinch, TransAlp XL700, ciężki, Łódź
__________________
------------------------------------------------------
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
------------------------------------------------------
Evvil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem