Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.01.2014, 21:20   #17
ex1
 
ex1's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Szczecin
Posty: 2,970
Motocykl: CRF1100
ex1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 5 godz 42 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Orzep Zobacz post
Ex napisałeś jak ZAWODOWIEC!
Ja mam taką prośbę do ciebie...
Pokaż film/foto, gdzie Ty swym super KeTeMem gnasz w taki sposób, by w tym góFnie GS 800 "skończyłySię" koła/zawiechy i dozbrojenie potrzebne było!

Pozdro Orzep
p.s. W "Dakarze" nie neguję twojej racji...
Mało mam takich filmów, gdzie prezentuje jakieś swoje super umiejętności. Bo ich nie mam wsumie to bardzo brakuje filmów z szybkiej jazdy... w terenie..
ale zapewniam Cię że przy wadze jaką.mam zawieszenie się.kładzie przy najmniejszym nacisku. Tam się nei da nic nastawić nic wyregulować, możesz jedynie ten badziew wywalić... z resztą zapytaj chłopaków którzy latali za nami na zlotach ADV, nie mogli dojść jak to możliwe że po tych dziurach lecimy tak szybko a oni tak wolno. Co do kół 800 to plastelina jest, każdy wypad w teren skończył by się uszkodzeniem tego motocykla. o plastikach nie wspominając.

tak na szybko kilka przykładów z mojej biblioteczki z filmami..
gdzie sądzę że GS by miał bardzo duży problem aby pozostać w jednym kawałku.

na początek górka w Białym borze



gleby na kamieniach w Aragonii



tutaj też jeździłem... choć z klockiem nie dawałem rady wszędzie wjechac tam gdzie chłopaki na XR, ale kilka podjazdów i zjazdow moich tam jest a gleb co niemiara




Ten filmik też fajnie obrazuje jak na poligonowych trasach procuje zawieszenie KATA i Wibciu po kolei wyprzedza zawodników. ps mnie tam nie ma.. ja filmuję..

__________________
Super Lekkie Enduro (950 SE), do tego ROGAL i już jest fajnie..
ex1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem