Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.08.2013, 19:21   #7
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,741
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 1 dzień 3 godz 16 min 50 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rack Zobacz post
Witam, mam pytanie do znawców. Mam zamiar kupić rd07 z 96r, za niewielką cene. Przebieg 90tys km. Znam osobe która nią jeździła. Motocykl bierze 1l/200km. Osoba twierdzi że to wina uszczelniaczy nad prowadnicami zaworów. Uważacie że warto pakować się w taki motocykl? Jest możliwość że to wina pierścionków ale przecież motocykl chodzi równo, pali na dotyk ma tyle mocy ile ma mieć.

1Czy możliwe ze motocykl jest zatarty i dlatego bierze olej pomimo że chodzi prawidłowo?
2Czy konieczne jest ściągnięcie głowicy aby wymienić uszczelniacze zaworów?
wieczne jest tylko wieczne pióro, że tak zacytuję klasyka i każda Afra prędzej czy później odejdzie po tęczy na wieczny szuter smarowana mineralem

nikt tu nie ma szklanej kuli Kolego - trza sprawdzić kompresję, odkręcić kolektory obejrzeć wyloty i trzonki zaworów. ogólnie pierdolenia trochę jest ale JEDEN litr na 200km to jest bardzo dużo oleju i jeśli nie ma wycieków to nie sądzę aby był pobierany przez uszczelniacze.
stawiam na przegrzanie i nie przejmuj się tym, że znasz tego kto jeździ tym moto dzisiaj. jak go kupisz to on może przestać znać Ciebie.

ewentualnie koszty weryfikacji więzów znajomości podał Madafakakinges powyżej.

pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł.

matjas

p.s. weź uzupełnij profil to może ktoś Ci będzie w stanie pomóc i doradzić. teraz kupujesz moto chujwigdziezachujwiile podejrzewasz jedynie, że to jest okazja a okazja to jest jak sąsiad wyjedzie a sąsiadka jest przed trzydziestką i po winie, jeśli wiesz co chcę powiedzieć
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 08.08.2013 o 19:25
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem