Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.11.2008, 10:59   #100
Jola
Kobietka:)
 
Jola's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 90
Motocykl: Honda CRF 230F
Jola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 4 godz 30 min 53 s
Domyślnie

Hej. Do tej pory jezdziłam na "czerwonej rakiecie" tj. Hondzie Vigor 650 i byłam z niej zadowolona. Jako niedoświadczony jeżdziec (moje piewrsze moto) czułam się bezpiecznie pomimo tego, że do ziemi dosięgałam palcami. Mogłam sama wytargać ją z garażu i byłam w stanie sama ją podnieść. Jakieś 3 tyg. temu "rakieta" zmieniła właściciela a ja szykuję sie do zakupu... no właśnie, nie wiem czego. Jeżdziłam na GS-ie Baby (super!), na Tramku (super!) i na Afice Adaggia (super!). Najpewniej czułam się na GS-ie z racji gabarytów. Trampek prowadzi sie świetnie, ale jak się juz najeżdziłam, pod garażem kolegi walnęłam parkingówę- nie sposób utrzymać potwora! Zdążyłam jedynie krzyknąć: Kajtek, łap, lecę!. Rozmawiałam z Lidką z Warszawki, która jeździ na Tramku i tak naprawdę odradzała mi zakup. Musze mieć taki motocykl, z którym będę sobie sama radzić. Ale do wiosny jeszcze troche czasu zostało, więc na cos sie napewno zdecyduję .
Ps. Zawsze chciałam mieć Africę ale brakuje mi wiary we własne możliwości, tym badziej PODZIWIAM CIĘ OLA, że radzisz sobie z takim potworem!!! A historii o Tobie nasłuchałam się wielu (pozytywnych oczywiście )
A Tobie Lena życzę powodzenia w poszukiwaniach
Pozdrowionka

Ostatnio edytowane przez Jola : 19.11.2008 o 11:02
Jola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem