Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.05.2013, 20:35   #1
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,667
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 34 min 29 s
Domyślnie Hiszpańskie szuterki

Jakoś nie było okazji się podzielić fotkami, ani to bowiem wyprawa, ani specjalny wyjazd. Ot, nie wszystko poszło tak jak chciałem i po wyjeździe do Maroka zmuszony byłem chwilę pobawić w Hiszpanii, by ogarnąć transport motocykli. Zamieszczam więc trochę fot z umilania sobie czasu w oczekiwaniu na transport. Foty głównie z okolic Sierra Nevada, a więc okolice Grenady.

Najpierw pojeździłem trochę po mieście. Ładne. Można wjechać prawie wszędzie. Ale do Alhambry Deerki nie wpuścili! No to, żeby jej to wynagrodzić pojechaliśmy trochę po okolicy...



Takich dróg między miastem a górami jest całe mnóstwo.



Nie spotkałem na nich żadnego motocyklisty, ale prawdę mówiąc przez kilka dni nikogo na nich nie spotkałem...



Nawet odpowiadało mi to...



Byłem sam i nigdzie się nie spieszyłem. Chyba kiedyś już tak jeździłem!



Jak chciałem się pokazać na zdjęciu to musiałem użyć lusterka.



Nie miałem mapy, ale i nie miałem celu - więc mapa jakby niepotrzebna. Czasem zaskakuje jakieś miasteczko...



Trochę stromo się porobiło



Z miasteczka uciekłem na drugą stronę jakiejś autostrady i wpadłem w jeszcze ładniejsze tereny.







Zaczęło się trochę robić późnawo więc patrząc na słoneczko, pojechałem w stronę Granady.





Jakoś tam dojechałem do swojego hotelu, bez mapy i bez GPSa i poszedłem spać. Następnego dnia też dokądś pojechałem i jak mi Wam nie przeszkadza, że to na suzuce to też Wam wkleję fotki.
Ogólnie nie jest to relacja jednak. Nic się nie działo, nic nie zepsuło, nikt na mnie nie krzyczał i z nikim się nie kłóciłem. Po prostu były ładne widoki i odpowiadające mi towarzystwo.
Pomyślałem, że mało tu Hiszpanii na forum.
Więc jak chcecie to Wam napiszę jak dojechałem do najwyższej drogi w Europie czemu nią nie przejechałem i dlaczego Sierra Nevada jest najładniejsza.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.

Ostatnio edytowane przez sambor1965 : 26.05.2013 o 20:50
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem