Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.05.2013, 09:01   #192
motoMAUROxrv
 
motoMAUROxrv's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: OOL-OPOLSKIE
Posty: 377
Motocykl: RD07
motoMAUROxrv jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 15 godz 56 min 15 s
Domyślnie

Niesamowite spotkanie i atmosfera, -ładująca na full mój biologiczny, wewnętrzny akumulator...
Ponoć deszcz i ziąb potrafi "położyć" większość plenerowych imprez lub odebrać z nich co najmniej połowę uciechy...
Ha, -ale nie w przypadku identycznie zakręconych ludzi, -MOTOCYKLISTÓW z krwi, kości i błota, kultywujących swoją pasję w chyba najbardziej "naturalnym" pierwotnym wydaniu (itp)....
Zaszczytem było przebywać w tak zacnym gronie. Mój szacunek i uznanie również dla organizatorów za wzorowe przygotowanie imprezy i wszelkich atrakcji.
Z pewnością uczestnicy każdego kierunku O.S mieli banana dookoła głowy podobnie jak ja, jadąc trasą zaproponowaną przez Jagnę
Trafiła idealnie w gusta moje i mojej Africzki, -było dokładnie tak jak lubimy czyli w miarę dynamicznie, dłuuugo i z urozmaiceniami... Daleko było od nudy czy monotonii
Jeden z celów Meetingu również został obficie zrealizowany, dzięki hojności sponsorów i niesamowitych uczestników licytacji (o nieprzeciętnym przebiegu) Faziku za mistrzowskie prowadzenie

Żałuję tylko dwóch rzeczy (i jestem wręcz zawiedziony) że impreza nie trwała co najmniej tydzień, i nie zdążyłem poznać wszystkich fajnych Forumowych Ludzi bezpośrednio.
Że też cholera wszystko co dobre musi się za wcześnie kończyć !
Jeszcze raz dziękuję wszystkim, pozdrawiam, -i do zobaczenia znowu...
__________________
-szerokości, przyczepności i powodzonka!... MAURO

Ostatnio edytowane przez motoMAUROxrv : 13.05.2013 o 11:38
motoMAUROxrv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem