Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.03.2013, 13:41   #31
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Też chciałem robić pętlę, ale utknąłem w okolicach Egiptu. Do RPA to prawie na pewno, za Jemenem też masz gówniany przejazd przez Emiraty do Iranu. Ja w tym roku może zaryzykuję wjazd z Afganistanu do Iranu bez CDP, zobaczymy? w każdym razie do Kamerunu masz bez problemu, dalej nie wiem, ale ja bym do RPA nie brał, wsadzisz łapówkę, albo pojedziesz na małą granicę - tam nie wiedzą że coś takiego istnieje, a jak zobaczą białą kobitkę będą w 7 niebie. Droga zachode
Afryki to jazda terenami nieskażonymi turystyką, więc pogranicznicy są niezmanierowani, zawsze się dogadywałem. Zeszłym razem 3 kraje robiłem w ogóle bez wizy, a w 1 z nieważną . Tu praktycznie wszystko ma swoją cenę, za zwyczaj niską. Optował bym jednak za motorkiem dla twojej Pani, będzie wam znacznie wygodniej, szczególnie że twój moto to raczej dla 1 osoby, a w terenie to już wychodzi problem. Małe domino jest ok, bierz takie jakie ci pokazałem w De, przegląd, dobry olej napęd i opony (komplet przesłać lub kupić? w RPA na zmianę porządne sakwy dla ciebie i rogal dla Leydi. Pakować się potrafisz
__________________
...i zapytała mnie góra "dokąd tak pędzisz samotny wilku?"
"Szukam tego co najważniejsze" odpowiedziałem
"Dlaczego więc się tak spieszysz?"
Na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi.

Ostatnio edytowane przez Lupus : 10.03.2013 o 15:47 Powód: odchylenie wskazówki kompasu o 180'
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem