Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.02.2013, 16:24   #56
Ola
wondering soul
 
Ola's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,364
Motocykl: KTM 690 enduro, Sherco 300i
Galeria: Zdjęcia
Ola jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 3 dni 23 godz 11 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cizia Zobacz post
Afryka zawsze była dla mnie magiczna i podniecająca, przyciągała jak magnes.
Kamerun, stał się jeszcze bardziej wyjątkowym miejscem po środku tego kontynentu za sprawą soczystej zieleni, ciepłego oceanu, małego księcia, jego marzeń. Ach bym zapomniał... no jego cudownych dzieci rzecz jasna Bo o nie chodzi
Myślę że dla każdego posiadacza AT skojarzenie z Afryką jest naturalne i pomaganie tej części świata staje się dopełnieniem własnej misji.
Cześć Paweł... znaczy Cizia . Cieszę się, że się tu pojawiłeś. W końcu z nas wszystkich wiesz najlepiej jak jest na Misji u Darka (nie licząc samego Darka oczywiście, no i Mirmila, który zna temat z pierwszej ręki, i pewnie tych kilku osób, które już zdążyły Misję odwiedzić). Ładnie to wszystko i poetycko ująłeś. Wiem, że mnóstwo dobrej energii, serca i pracy zostawileś w Kamerunie. Do tego samochód i pewnie wiele innych "dóbr namacalnych", które służą tam dobrej sprawie. A jeszcze dużo przed Tobą, znaczy Wami (Cizia and Zyke Team). I mam nadzieję, że napiszesz nam tu kiedyś o swoim pomyśle... Bo to baaardzo inspirujące przedsięwzięcie i jestem przekonana, że świadomość, że można coś takiego zrealizować niejednemu FATowiczowi dodałaby skrzydeł.

Na koniec dodam tylko, że jako że w Kamerunie nie byłam i nie miałam nigdy okazji poznać Darka, to właśnie opowieści Pawła (Cizi) były dla mnie bezpośrednią inspiracją i "kopniakiem" do rozpoczęcia całej tej akcji. Dzięki Paweł.

Pozdrawiam i zachęcam do "niezapominania" o przedsięwzięciu Darka.
__________________
Ola
Ola jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem