Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.10.2008, 22:58   #17
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Dziękuję wam panowie za wspaniałe rady, nigdy bym nie pomyślał o łożyskach, a to strasznie gówniana sprawa jak się rozlecą. Z nauką języka to ja mam pewien problem, nie zapamiętuję słów abstrakcyjnych, ale to mi nigdy nie przeszkadzało w komunikacji, szczególnie po wódce. Z żabojadami kiedyś handlowałem samochodami, może sobie coś przypomnę, w końcu to oni będą mnie molestować o to i owo. Szkoda że tam nie piją alkoholu! Słownik na pewno, i rozmówki też. Wyjadę pewnie jak zejdą śniegi, albo coś w tym stylu, brrr zimno będzie. Na wyprawy zazwyczaj biorę rzeczy nie rzucające się w oczy, w tak pięknym kasku mógłbym go zgubić wraz z głową, myślę że wezmę starego Thora, jest strasznie poobijany, a jednak budzi grozę. Ludzie prości bardzo lubią błyskotki (3 tel komórkowe zmieniły właściciela), a menażki z tytanu nikt mi nie zakosił, ani noża (fallkniven), bo brzydkie. Bardzo dziękuję koledze Samborowi za to że myśli o moim bezpieczeństwie, ale czasem lubię się pchać tam gdzie nie powinienem, chyba to lubię. Mam sporo szczęścia, nie jestem konfliktowy, często się uśmiecham - to działa. Trudno jest mnie też wkurzyć i nigdzie się nie spieszę. Jeśli ktoś ma do mnie pytania dotyczące Am pd, chętnie odpowiem, to bardzo dłuuuuga opowieść, buźka, w
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem