Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.10.2008, 20:08   #15
Lupus
 
Lupus's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Bielsko - Biała
Posty: 1,364
Motocykl: dr650se
Galeria: Zdjęcia
Lupus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 1 godz 20 min 44 s
Domyślnie

Hmmm też skłaniam się do tego aby dorżnąć moje opony na dojeździe, tam je wywalić i założyć nowe, tyle że będę je niestety targał przez 3000km. Może to zniosę. ktoś zrobił mapę do garmina za free, wydaje mi się dość dokładna, poza tym topo. Śmigam na półsyntetyku, ale myślę żeby podnieść mu troszkę możliwości, tak na wszelki wypadek może jednak 50 lub 60 na końcu (poprawi to moje samopoczucie) Mam 2 kaski: integral Airoha, i kask thor plus gogle fox main pro. Też myślałem o uniwersalnym, ale szkoda mi trochę kasy na następny garnek. Nikt mnie nie sponsoruje więc....
może wie ktoś jak reagują silniki na ich paliwo? Ten od KTMa miał silnik przystosowany do niskich oktan, ja wolałbym nie grzebać w czymś co działa. Myślę że jest duża szansa na to że pojadę dalej na południe, może ktoś wie czy coś się poprawiło w drodze do Dakaru?
Jeszcze w kwestii łańcucha, DID, ok ale co to znaczy lepszy, do crossu, czy o co chodzi, może ktoś mi wytłumaczy. Wracając do Am pd jeśli chodzi o plecaczki, to nie bierze ich się z Europy, to w złym guście! Zauważcie proszę że taki sprzęt będzie wymagał waszej opieki, pewnie nie zajmie się również waszymi maszynami z takim pietyzmem. Trudno jest go również wymienić na bardziej kompatybilny. Wierzcie mi, wiem co piszę. W tym klimacie nie pijemy zimnego piwa! Buźka, lupek
Lupus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem