Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.11.2012, 18:57   #23
MOTOMYSZA
 
MOTOMYSZA's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: B Y D G O S Z C Z
Posty: 604
Motocykl: KTM ADV 990 "S"
MOTOMYSZA jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 21 godz 38 min 4 s
Domyślnie

WIELKIE dla wszystkich którzy nie myślą o kupnie takiej opony. Najlepiej to bym zlinczował takiego aLLegrowicza co to sprzedaje jako produkt w dalszym ciągu w pełni wartościowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chłopaki, bo po to właśnie jest Forum, po to są opinie i doświadczenia w tysiącach kilometrów i tysiącach sytuacji, żeby wyciągać wnioski a nie uczyć się tylko na swoich błędach.A i słono można za nie zapłacić!
Chłopaki kupcie sobie tańszą oponę do tyłu, tańsze klocki hamulcowe, tańsze inne...itp, ale zadbajcie o swoje życie i zdrowie. Bo potem już po fakcie będzie za późno i tylko sobie będzie można w brodę napluć.
Bo dla mnie to jest taki sam przypadek, jak jazda rowerem po ciemku gdzieś np poza miastem bez lampek."Pszecie/ja/qwa/cóś/jeszczem/widzem"
Jak wielu tutaj pewnie, robię dużo kkm służbowo, i krew mnie zalewa jak takich gamoni widzę...co ja mówię widzę -zauważam w ostatnim momencie, odbijam z duszą na ramieniu żeby takiego nie rozjechać albo i samemu się przy tym nie rozbić. A przecież oświetlenie jakieś najtańsze to kwota tylko 20-30 złotych,QRWA MAĆ! Więc niekupienie go to zajebiaszcza oszczędność!!!
Wierzcie mi, że "pana" z przodu to nic fajnego i duże jest prawdopodobieństwo, że może się to źle skończyć.
MOTOMYSZA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem