Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15.10.2012, 15:33   #64
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,764
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 1 dzień 2 godz 9 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wolo Zobacz post
Od dłuższego czasu przymierzam się, aby napisać małą recenzję zbroi Leatta, ale nie umiem znaleźć czasu, albo zapominam, zatem napiszę w kilku słowach: Badziewie, tandeta, szajs, konstrukcyjna i ergonomiczna pomyłka a co najgorsze- nie spełnia podstawowego zadania, czyli w razie wypadku nie chroni. Zaliczyłem jednego ślizga na twardym szutrze i pozbyłem się skóry na łokciu- ochraniacz zmienił swoje położenie w trakcie kontaktu z ziemią.

Wobec powyższego nadal poszukuję porządnej zbroi kompatybilnej z neck brace Leatta.

Jeśli ktoś ma propozycje- chętnie posłucham. Może być droga, byleby była porządna. Miałem zbroję Dainese i Leatt nie dorasta jej do sprutej nitki.


Pozdrawiam,



Wolo
Używam zbroi Leat i mam zgoła inne zdanie, zaliczyłem dwie porządne wywrotki jedną na asfalcie przy około 100 km/h druga na drodze szutrowej z płytami betonowymi. Absolutnie całkowicie mnie ochroniła zero obtarć itp. Gdyby nie zbroja leat miałbym połamane żebra. Kurtka poszła podarta w kilku miejscach. Ja ze swojej jestem zadowolony.
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem