Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.09.2012, 10:31   #40
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,448
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 23 godz 31 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał betu Zobacz post
Tutaj sie z toba nie zgodze.
Mowimy tu o dwoch roznych rzeczach.
Ja pisze ze pokonam zakret szybciej na motorze,a ty piszesz ze bedzie bezpieczniej puszka-to dwa rozne tematy.
Zgodze sie co do bezpieczenstwa-puszka zawsze bedzie bezpieczniej-tego nie da sie negowac,ale co do szybkosci to sie nie zgodze.
Roznica srodkow ciezkosci obu tych pojazdow jest wielka jak zolta rzeka (i mowimy tu o standartowym samochodzie)-i balbym sie brac zakret oznaczony 30 km/h ,60-ka samochodem-gdyz pasazerowie to nie worki z ziemniakami-a motorem mozesz na to przeciwdzialac-kladac sie.

Czy nie jest tak?
Cóż w takim razie musimy się spotkać i zobaczymy kto czybciej zrobi zakręt oczywiście pomijamy tu kwestie bezpieczeństwa i mieścimy się w pasie bez ścicinania.
I nie przyjadę Imprezą, EVO czy 911 ( takimi też miałem przyjemność) a swoją zwyczajną Vectrą kombi.
Czyli zwykly motocykl na zwykłych oponach i normalny samochód , nie np R1 i 911.
Różnice będą na krótkich ciasnych zakrętach i na długich szybkich przy +150km/h gdzie samochód idzie lekkim kontrolowanym uślizgiem a motocykl na krawędzi opony.
Po pewnych zakrętach jeździłem i Afryką i Vectrą dlatego mam pewne porównanie.

Ale czy tak naprawdę chodzi Ci o licytację?
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem