Wątek: Moto z USA
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.04.2008, 19:30   #1
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 12 min 57 s
Domyślnie Moto z USA

Panowie pytam na róznych forach ale z konkretna odpowiedzią jakoś się nie spotkałem:
Czy ktoś z Was przerabiał temat albo ma wiedze jak wygląda kwestia możliwości rejestracji motocykla typu Dr-Z 400E z USA, który tam nie był rejestrowany i posiada jedynie dokument "certificate of origin for a vehicle" z wpisem "not for highway - for off highway use only ". Nie mam konieczności rejestrowania ale gdyby była mozliwość ... Wiem, że stanowisko wydziałów komunikacji jest różne i co kraj to obyczaj /u mnie Pani "na dziś" powiedziała, że ma w głębokim poważaniu to co sobie amerykany wypisały w tym ich dokumencie i dla niej wiążące jest to co napisze polski diagnosta ale zastanawia mnie kwestia homologacji - u Rajdersów w Krakowie dowiedziałem się, że homologacje dostają tylko motocykle które przeszły przez Suzuki Poland - pewnie były w innym kolorze i miały klakson z polskim hymnem

Oczywiście jakąś umowę kupna czy fakturę oraz odprawę celną będę posiadał ale może właśnie na tym etapie coś trzeba już działać
Będę wdzieczny za wszelkie porady i info w tej sprawie /słyszałem, że temat jest do zrobienia ale dokładnie jak to pojęcia nie mam /
POZDRAWIAM
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem