Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.07.2012, 15:08   #1
kruk


Zarejestrowany: Sep 2011
Posty: 53
Motocykl: v-strom650, drz400e chce ATchyba
kruk jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 17 godz 35 min 42 s
Domyślnie przesiadka z F800GS na AT?

Hejka, kiedys zalozylem temat czy zmienic vstroma na 800gs czy afryke, wbrew zdrowemu rozsadkowi poszedlem w strone bmw (choc zawsze bylem antyfanem tej marki) no i sie dzialo, pojechalem z UK do Gruzji, w kaukazie pierdzielnal mi tylni amorek wiec droga powrotna byla na hybrydzie (amorek z mercedesa ml z moja sprezyna i kilkoma innymi dospawanymi elementami z oryginalnego amorka) w pl wymienili amorek na gwarancji i wszystko pieknie, dojechalem do uk. minal miesiac i moze 200mil i teraz cos w silniku strzela i zgrzyta, wiec teraz moto wlasnie odwoze znowu do bmw i beda robic znowu na gwarancji no ale po odbiorze od razu 800tka idzie na sprzedaz. no iteraz pytanie co tu kur... kupic?
idea f800gs jest w pytke, moto daje rade w terenie, malo pali, i w miare daje rade w trasie. po glowie chodzi mi KTM 990adv ale obawiam sie ze to bedzie podobna akcja z awaryjnascia jak bmw. Czy tym razem nabyc afryke? czy moze wrocic do vstroma tylko tym razem nowego modelu. cholera mnie bierze z tymi nowymi moto (szczegolnie nie japonskimi) robia je jak jakies jednorazowki i tylko zeby zmieniac co roku na ten sam motor ale z innymi plastikami albo kilkoma koniami wiecej.
Czy ktos moze wykonal taki manewr jak przesiadka z f800gs na afryke? czy bede pionierem?

pozdro
kruk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem