Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.07.2012, 11:50   #15
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,040
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 17 godz 56 min 51 s
Domyślnie

Qbusiu, prześledziłem wątek i znalazłem tam tylko jeden wpis Jara, odnoszący się do motocykla a nie samej ceny czy dodatków widzianych z za pulpitu monitora. Jaro również nie napisał, że motocykl "poleca w ciemno" a jedynie stwierdził, że na wspólnej trasie Afri nie zdechła a akcesoryjne dodatki są coś warte. Moim zdaniem nieco przesadzasz z tym "wsadzeniem przez czarnych braci na mine", nigdzie nie znalazłem wpisu pod tytułem: "czarny bracie, ogladałem moto dwie godziny, rozebrałem na części, przelatałem nim po okolicy i czepić sie czego nie ma - wal Pan w ciemno, pies szczepiony". Wpisy zinterpretowałeś sobie subiektywnie sam i sam sobie jesteś poniekąd winien zresztą podobnie każda nasza ocena byłaby jedynie subiektywna opinią - jeden zjadł zęby na dwóch kołach a drugiemu dentysta zgrabnie omijając problem nieleczonej pruchnicy tak tylko powiedział. Blob podał rowiązanie, które jednak i tak nie gwarantuje sukcesu - osobiście oceniałem kilka motocykli, które nowych właścicieli /w tym tych z forum/ rozczarowały więc więcej tego robił pewnie nie będę. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
Ps.
Majo, twierdzisz, że powinna zapalić się jakaś lampka Ja myślę, że nie lampka a po ch... WIELKA latarnia z tym jednak, że ani Ja ani TY nie wiemy co kolega z Bieszczad Qbie per telefon powiedział i czy do końca miał sam świadomość wszystkich ewentualnych mankamentów sprzęta a jeśli nawet to sam nie wiem czy one go faktycznie dyskwalifikowały /wszyscy piszą o atrakcyjnej cenie a gdzie jest atrakcja to pewnie będzie i zabawa/. Post napisałem bo osobiście jako "czarnuch" poczułem się mało komfortowo a Ja wygodny jetem ...

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 17.07.2012 o 11:59
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem