Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.07.2012, 19:26   #246
zbyszek
 
zbyszek's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Błażowa
Posty: 1,314
Motocykl: nie mam AT jeszcze
zbyszek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 dni 13 godz 26 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał myku Zobacz post
Dzis po pracy szybko pojechalem zrobic TÜV do Czelendza.Chcialem miec wszystkie formalnosci prawne za soba zanim wezme sie za przygotowania go do Islandii.Ciekaw bylem jak zareaguje TÜV na przerobki TT i ksenony.Gosc wsiadl z duzym problemem twierdzac,ze ngdy nie siedzial tak wysoko,zrobil kolko po placu,sprawdzil swiatla,migacze spaliny.Nawet nie wspomnial ani slowa o ksenonach,choc swiatla drogowe tez sie zaswiecily.Zapytal tylko o dodatkowe oswietlenie ledowe.Ale zapewnilem,ze to tylko w razie wojny bede uzywal.Nie podobaly mu sie opony MT21,raz ze bardzo juz wyzabkowane,dwa,ze nie zgodne z wpisem w dowodzie rejst.Krotka gadka,szczera i zgodna z prawda,zalatwila sprawe.Powiedzial mi tylko,zeby na nastepne badania tech zalozyc opony zgodne z tymi co mam w dowodzie.Przy okazji popytal mnie gdzie nim jezdze,powiedzial gdzie moge ewentualnie pojezdzic.Wspomnial cos o karach i zakazach.Nie wpadlbym na taki powod,ale w Niemczech wszedzie sa zakazy wjazdu,gdyz jest zbyt geste zasiedlenie przez ludzi.Wiaze sie z tym ewentualne niebezpieszenstwo wypadku,stad zakazy.Potwierdzil,ze juz "piesi" czepiaja sie rowerzystow,ze jezdza po lasach i polach.Na koniec dodal ze ma dr650se i tez jezdzi poza czarnym.W sumie milo bylem zaskoczony,ze w mojej wsi mozna spotkac takiego wyluzowanego i otwartego goscia.Jak widac Niemiec Niemcowi nie rowny.Zaznaczyl,ze jak cos to bylem u niego na Saharach3 i ze wszystko jest git.Gosc poprawil mi humor na dzisiejszy wieczor
bo to pewnie był Polak w drugim pokoleniu na emigracji, jeszcze nie zgermanizowany dogłębnie
zbyszek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem