Wątek: Buty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.09.2008, 18:25   #190
bartim
orange crush
 
bartim's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 332
Motocykl: XL600V
Przebieg: ogromny
bartim jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 7 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
Forma dominator - 650zl
bardzo dobre trzewiki
Z tym bardzo dobre to bym nie przesadzał, są ok jak za te pieniądze. Tak jak napisalem wczesniej mam je od dwoch lat i uzywam non stop - do latania w terenie, do jeżdżenia do pracy (zimą też jeżdże moto bo nie mam samochodu) i turystyki. Ze wzgledu na ochrone nogi są zaj...iste, twalosc tez jest ok (zakładam je codziennie conajmniej dwukrotnie), do tego dochodzi zawias ktory baaardzo ułatwia życie (zmiana biegów + łażenie). O jakiejkolwiek wodoszczelności należy w nich zapomnieć, ma to też dobre strony bo skoro szybko mokną to i szybko wyschną - szczególnie w trakcie jazdy

Osobiscie polecilbym model zwany w nowej nomenklaturze competition - ma wyjmowaną skarpete co ułatwia niedoprowadzenie butów do stanu w którym będą odstraszały komary i przyciągały muchy.

650 pln zapewne kosztuje wersja TX - ta nie ma wyjmowanego środka

Aha jedna rzecz dla potomnych, cholewa jednego buta pekla mi w lutym tego roku przy okazji gleby na asfalcie. Motocykl sie wywrócil waląc z impetem w prawą noge, a przy niskiej temperaturze tworzywo z którego są zrobione traci na elastyczności - stad pekniecie (podobny feler może dotyczyć wszystkich butów zrobionych z w całości z tworzyw sztucznych). Na początku w ogóle tego nie zauważyłem i jeżdże z tym do dzisiaj - w niczym nie przeszkadza, but trzyma się jak należy a noga nie ucierpiała.

Ostatnio edytowane przez bartim : 24.09.2008 o 18:33
bartim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem