Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.06.2012, 13:47   #10
Bartas
 
Bartas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Bytom
Posty: 567
Motocykl: 2x XTZ 750, 1x XTZ 660.
Bartas jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 3 godz 8 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
Niefajnie jednak, że post Bartasa bezpośrednio odwołuje się do produktu naszego kolegi - to z nim jest porównywany, to jego nazwa jest kilkukrotnie przytaczana etc. Jest to dla mnie przykład reklamy porównawczej. Bartas zachwala swój wynalazek ceną odnosząc się do produktu Matjasa. Bo przecież to nie jest post pt. jak zrobić sobie tańszy Scotoiler tylko jak zrobić tańszego Motooilera.
Tak więc IMHO wynalazek i know how jak najbardziej na miejscu. A odwoływanie się do Matjasowej produkcji niestety nie...

Gdyby Scotoiler bazował na tej samej zasadzie, to porównanie byłoby do niego. Niestety praca Scota jest oparta nie na elektrozaworze (jak w przypadku motooilera czy tej wydumki), tylko na podciśnieniu.
Zachwalać nie zachwalam, daję wskazówki do samodzielnego wykonania.

Wracając do tematu:
Niezbyt orientuję się jakie potencjometry do tego dobrać, gdyby ktoś znający się bardziej na elektronice pomógł dopasować coś, zapraszam na PW.

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post
A mnie zainteresowały te zbiorniczki. Potrzebuję zrobić dodatkowy natrysk chłodziwa we frezarce. Jak pojemność? Są takie z dwoma króćcami? Jeden do doprowadzenia sprężonego powietrza, drugi do podania płynu na dysze.
Gdzieś widziałem 2 króćce, chyba podczas poszukiwań na allegro. Pojemność na pewno powyżej 100ml, może 150. Zobaczę/ zmierzę po powrocie do domu.
Bartas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem