Wątek: WP Extreme 50
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.05.2012, 14:29   #201
matti
 
matti's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 231
Motocykl: 07z różowym napisem
Przebieg: 70000
Galeria: Zdjęcia
matti jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 19 godz 43 min 20 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rychu72 Zobacz post
Nie wyważając otwartych drzwi mam pytania odnośnie extremów 50 do tych co już zamontowali .

Jak rozwiązaliście sprawę sztycy? Dopasowaliście łożyska, czyli daliście 29 x 47 x 16 (o ile takie istnieją), czy trzeba było stoczyć sztyce do 26 mm?

Sztyca jest wciskana, czy wkręcana?

Jaki olej macie zalany? 7,5, 10 itp?

Jaką twardość sprężyn dobraliście?

Ma ktoś manualkę, albo umie określić typ lub model zawiasu na zdjęciu? Mam już dwie i żadna nie pasuje patrząc na uchwyt zacisku (są inne).
Mam identyczny zawias w Trampku. Dałem tylko dorobić sztycę. koszt 150 zł, zamontowałem oryginalne lożyska.

Do warsztatu, który ma robić MODa daj nowe łożyska - komplet półek "starych" i "nowych".
Jeżdże na oleju 7. Oryg sprężyny były za miękkie. Dorobiłem nowe trochę dłuższe sprężyny(śr. drutu większa o 0,5mm). teraz mam twardo , ale chcę skrócić je kolejny, 3 raz o 1 zwój.

Za calość, czyli koło(łożyska do wymiany)+ośka+zacisk+przewód hamulcowy stal.+pompa hamulca (cieknąca, do regeneracji)+błotnik+lagi+półki+przesyłka dałem 1200zł. Także warto poszukać na naszym Allegroszu. -najlepiej pod hasłem lc4 `99 640 620 lub husaberg.

pzdr
__________________
To co? Śmigamy ?


RD11A -> Black 690SM-> RD07
matti jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem