Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.05.2012, 10:29   #49
Kudłaty91


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Radom
Posty: 167
Motocykl: RD04, RD07, Tramp, EXC 450
Kudłaty91 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 16 godz 21 min 6 s
Domyślnie

No nic będę kombinował, dzięki za wskazówki. Posprawdzam tak jak mówiliście, może załatwię ten przekaźnik Fuel cut-off relay i zobaczymy czy to jego wina. Ale jak na razie przejrzę kable i wtyczki. A czy jest możliwe , że to powód uszkodzonego modułu? Jeżeli nie to odetchnę z ulgą

Cytat:
Napisał Kazmir Zobacz post


Chyba przeoczyłem Zrobiłem jak napisałeś, napięcie na środkowym pinie jest po przekręceniu kluczyka. Po zwarciu go z pinem od pompy( u mnie kolor czarno-niebieski) pompa zaczęła pracować aż do momentu nabicia ciśnienia tak jak pisałeś. Pokusiłem się na odpalenie przy takim podpięciu( mam nadzieję, że przez to nic się nie stało) Afri zapaliła, wyczuwalna praca membrany w pompie. Problem w tym, że wcześniej też wszystko grało do czasu wyjechania z garażu i przejechania jakiś 5km wtedy moto się dusiło i stawało. I tu moje pytanie czy mogę się przejechać bez podczepienia tego przekaźnika, na samym spięciu tych 2 pinów? bo jeżeli będzie dobrze to już będzie znana przyczyna. Czy raczej nie ryzykować i szukać takiego po allegro?

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 03.05.2012 o 23:41
Kudłaty91 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem