Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.03.2012, 19:08   #1
betu
wolny strzelec
 
betu's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Slubice
Posty: 727
Motocykl: RD07a
Przebieg: 61000
betu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 15 godz 26 min 11 s
Domyślnie Moja dlugo wyczekiwana Africa.

Witam wszystkich.
Pomimo ze zalogowalem sie tu jakis czas temu.Moge teraz juz oficjalnie zaczac temat.

Jezdze od jakis paru lat na dwoch kolach-gdzies tam w glowie chowala sie chec posiadania "prawdziwego" sprzetu.Ale w zyciu nigdy nie jest jak w bajce-trzeba bylo czekac na okazje.
Kiedy dowiedzialem sie o tej mojej jedynej okazji-ze jest Africa do wzieca-nie zastanawialem sie ani minuty.To bylo moje marzenie od lat.I w koncu-Africa stoi juz u mnie :-)

Jako ze oprocz Eurosportu (ogladalem kiedys nalogowo relacje z Paryz-Dakkar)-z Arfica nie mialem nigdy do czynienia.Dlatego zwracam sie dzis do was-chcialbym doprowadzic ja do stanu uzytkowania.NIe powiem ze nie zazdroszcze relacji Aciu-fantastyczna rzecz.
Mam w planie w przyszlym roku na wiosne miec AT na chodzie.

Wiec zaczne moze od opisu i paru zdjec.

Wiem ze jest to RD07a-z 1999 roku.Wersja niemiecka(dobrze mowie?) z przebiegiem 51000 km.NAjgorsze ze ostatnie 2 lata stala bez ruchu na dworze-nieodpalana.
Od maja bede juz na nowym mieszkaniu i moge spokojnie zaczac ja rozbierac w wolnych chwilach-dlatego to tyle potrwa.
KAsa oczywiscie tez gra duza role.
Mam na poczatek pare pytan.
-co wedlug was powinienem zrobic na samym poczatku zanim ja uruchomie
Olej,filtry,plyny,akumulator?
-jakie ma ukryte wady RD07a
Przekaznik,pompa paliwa,brak zaworow w przednich lagach
Chcialbym tez tu na forum wszystko udokumentowac (Aciu-nie chce robic ci konkurencji-nie siegam ci nawet do lancucha ).
Prosilbym o pomoc.
Betu





















Na dzisiejszy stan pogodowy nie dalem rady zrobic dokldniejszych zdjec-poprostu dawalo sniegiem (31.03)
betu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem