Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.03.2012, 21:21   #56
aciu
 
aciu's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Gołańcz
Posty: 801
Motocykl: RD07
Przebieg: 71000 +
aciu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 6 dni 9 godz 13 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rychu72 Zobacz post
W tym sęk, że klocki stare
Nie wspominałem, ale robiłem przy zmianie zawiasu adaptery do zacisków. Ułożenie szczęk jest takie jak przy orginalnym zawiasie więc to wykluczam. Klocki równo przylegają do tarczy. Poza tym to zaciski pływające i się jakoś ułożą.
Tarcze proste - nie słychać i nie czuć bicia.
Mam wrażenie, że tłoczki nie wracają i to powoduje bliskie przyleganie klocków do tarczy.
U kumpla po odpowietrzeniu jest ten sam objaw mimo, że wszystko ma w oryginale (prócz przewodów w oplocie).
Pośmigam trochę i będę kontrolował.
Jak ktoś będzie się nudził to niech zakręci kółkiem i napisze ile razy się zakręci.
Żeby było dobre porównanie to podnosimy prawą ręką za gmol, a lewą kręcimy.
Żle odpowietrzone to raczej nie powodowały by "braku powrotu" tłoczka, prędzej klamka by uciekała bez końca do końca Nie mirzyłem ilość obrotów ale z tego co pamiętam to dużo więcej razy niz 1,5 czy 2 razy...a może masz łożyska w kole do wymiany i słychać szwargolenie nie w zaciskach tylko w kole? Jest jeszcze opcja taka...klocki wytarły sie pod tarczę...masz dwie tarcze po dwa klocki na tarcze i jak teraz pomieszasz klocki to swój klocek nie trafił na swoją stronę swojej tarczy...i bieżnia jest inna na klocku niż na tarczy...i nie pasuje. Takie moje domniemania.
aciu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem