Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.02.2012, 17:13   #15
mateusz-kotek
 
mateusz-kotek's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Rio Świebodzineiro
Posty: 12
Motocykl: R1100GS
mateusz-kotek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 3 godz 23 min 5 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fxrider Zobacz post
Wiesz, BMW GS nie jest tu specjalnie kochanym moto (też mam więc wiem - ah ta zazdrość ) i zakładając wątek w dziale nazwanym "Warsztat AfricaTwin " można liczyć się z taką reakcją - zresztą sam jako mod zaraportowałem ten temat z wnioskiem utworzenia oddzielnego miejsca na takie tematy.
Tak to jest, że to co my posiadamy i jesteśmy z tego zadowoleni to pomimo posiadania miliona wad będziemy uważać za najlepsze na świecie.
To jest temat dla psychologa i temat na analizę relacji między ludzkich ;p A temat dałem celowo w tym dziale ponieważ liczyłem na większą poczytność(już zakładałem 3 podobne na innych forach, na jednym nie było odzewu. Na drugim nie otrzymałem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi). I jak się okazało dobrze, że tak zrobiłem defakto źle robiąc :P A tak swoją drogą to przydał by się osobny dział dla "nie posiadaczy" AT, a szczególnie dla nie znającego się mnie!
Cytat:
Napisał fxrider Zobacz post
Taniej raczej nie będzie, chyba, że ktoś na firmę kupi Ci go w Larssonie z 30% zniżką. Oryginalny aku kosztuje coś koło 650zł. Kupno badziewia się nie kalkuluje bo to nic nie poprawi.
Więc sory za takie pytania ale kto nie pyta ten nie wie! Bardzo chętnie kupił bym oryginalny akumulator ale niestety nie stać mnie. I wiem o tym, że oszczędzanie się nie opłaca ale jakby nie patrzeć to każdy z nas na czymś oszczędza.
Cytat:
Napisał fxrider Zobacz post
U mnie sam problem ewidentnie nasila się w zimniejszych okresach roku - z racji wpływu temperatury na wydajność aku
A nie myślałeś o modyfikacji tak jak w linku, który mi podałeś? A jeszcze jedno: masz może jakiś dostęp do podobnym trików do zastosowania ja w tym linku?
mateusz-kotek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem