Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.01.2012, 12:15   #6
Mutomb


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Kalisz
Posty: 20
Motocykl: G650X-challenge
Mutomb jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 42 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zimny Zobacz post
...
Montana pod każdym względem jest ciekawa - poza ceną, która jak na razie jest niestety zaporowa jak dla mnie. A pamiętać trzeba też o kosztach mocowań na moto itp.

Wobec czego będę myśłał raczej nas wyborem między 62/78. Jak rozumiem CityNavigator Europe na tych odbiornikach działa bez przeszkód?
Całty czas zastanawiam się nad tym czy wolę klawisze nad czy pod ekranem. Miałem w ręku odbiornik z klawiszami nad ekranem i zdecydowanie wygodniej mi się go obsługiwało niż teki klasyczny. No i niższa cena. Jednak specyfika używania na moto trochę zmienia tą kwestię. Przemyślę jeszcze...

Zabieram się do lektury garniaka

Pozdrawiam
zimny
Jeszcze z pol roku temu nastepca mojego obecnego sprzeta 60Csx bylby niewatpliwie 62s. Jasniejszy wyswietlacz, obsluga rastrow, wieksza ilosc sladow. W tym czasie jednak Garmin wypuscil Montane. Osobiscie po 3latach uzytkowania 60tki wiem juz ze wielkosc ekranu naprawde ma znaczenie. Niestety ale oczy z wiekiem coraz slabsze. Na dniach zamawiam Montane. Mam nadzieje ze nie bede zalowal Zwlaszcza ze cena okrutna.

Wracajac do 62/78 to w zasadzie identyczne odbiorniki ktore roznia sie szczegolami, wygladem. Mi bardziej podoba sie 62. Wyglada duzo zgrabniej. Rowniez wsrod uzytkownikow moto jest bardziej popularna.

Jesli nie zalezy Ci na tym aby miec nowiutki odbiornik prosto z polki sklepowej to rozwaz tez kupno uzywki. Ostatnio na advrider Tomek z Holana chcial sprzedac 620tke z oryginalnym uchwytem Touratecha i zestawem samochodowym za 1500zl. Chyba jeszcze na gwarancji.
Mutomb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem