Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31.01.2012, 11:02   #5
bliźniak
droga jest celem
 
bliźniak's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,023
Motocykl: RD07, LC8
Przebieg: X70.000
Galeria: Zdjęcia
bliźniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 18 godz 34 min 0
Domyślnie

Jak patrzę na 78-kę na alledrogo, mam wrażenie, że ktoś zdjęcie do góry kołami wstawił
To jednak tylko moje subiektywne odczucie, bo sam objeżdżam GPS62 niestety bez literek i to jest jedyna wada jaka wg mnie doskwiera temu urządzeniu. Brak slotu na karty i tylko 2GB dostępnej pamięci, powoduje pewne ograniczenia. Po za tym, że nie zmieszczą się mapy 'całego świata' to urządzenie sprawuje mi się bardzo dobrze - łapie sygnał nawet w samolocie pokazując wszystkie parametry . 20 godzin użytkowania na jednym ładowaniu to nie kłopot, choć słyszałem, że te z literkami już tyle nie wyciągają, to i tak wyzerowałem baterie tylko raz celem sprawdzenia jak długo pociągnie. Większość czasu spędza w uchwycie na moto. I tu fajny bajer, bo gdy jest podpięty do zasilania, a zasilania zabraknie - u nie przez wyłącznie stacyjki - pyta się czy kontynuować prace na baterii, jeśli się nie potwierdzi sam się wyłącza po 10 czy 20 sec. Tu porównanie z Tomtom'em - próbowałem go wcześniej zaadoptować do moto, ale szybko mi przeszło. Użytkowanie 62-ki, po paru dniach śmigania, nie sprawiało mi już żadnego problemu, nawet podczas jazdy. Wszystkich funkcji uczyłem się znacznie dłużej Jedyną “wadą” nie wiem jak jest w nowszych modelach, ale w mojej 62 nie ma właściwie dźwięku, tzn. niby jest, ale słychać tylko po przyłożeniu do ucha – nie wiem czy mam wadliwego sprzęta, czy ten typ tak ma...? Nie wadzi, bo na moto i tak nie słyszałbym co tam pepla czy pika – ale zwracam na to uwagę, w razie jak chciałbyś go używać jako budzika np. Sprzęcik również uuuupussściłem parę razy ale pozostał raczej nie wzruszony tym faktem – może za słabo się starałem... nie wiem.
Takie podsumowanie ode mnie – GPS62 to dobry sprzęt jak będzie miał slot microSD – będzie super. Jedyną uwagą na jego temat, jaką usłyszałem, było stwierdzenie kolegi “za bardzo wierzysz w tego sprzęta” chwile przed tym jak wyprowadził nas z “lasu” Pewnie już kupił garmina
Aha - mocowanie: RAM-mount, takie do moto dedykowane - duże, obejmujące GPS'a z każdej strony: i tu dwie uwagi: wkłada się "ciężko", ale siedzi ciasno i tak jak powinien
__________________
RideNow!

Ostatnio edytowane przez bliźniak : 31.01.2012 o 11:06
bliźniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem