Wątek: Kołyma 2012
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.01.2012, 11:36   #4
deny1237
 
deny1237's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Częstochowa
Posty: 166
Motocykl: RD07a
Przebieg: 53kkm
Galeria: Zdjęcia
deny1237 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 57 min 6 s
Domyślnie

Cześć Palladyn

Jesli chodzi o ewentualne połaczenie sił chociaż we fragmencie sił ( jak piszesz ) to jestem otwarty gdyz ja tegoroczną podróz domagadanu zaczynam od Jakucka i terminowo moge sie dopasować. Chociaz dodam ze wstepnie jestem tez umowiony z Grandą i Slawkkiem który podobnie jak jak motocykl po zeszlorocznych przygodach ma juz na Syberii.

Jesli chodzi o twoja informacje to po za tym co juz napisał Czosnek ( potwierdzam Magadan lezy na Kołymie a nie na Kamczatce ) to zastanawiam się jeszcze nad tym co napisaleś czyli poprzez Władywostok dojechać do Magadanu.......Jesli zamierzasz z Wladywostoku droga morską przeprawic sied o Magadanu to z informacji posiadanych przezemnie jest to bardzo trudne a wręcz niemozliwe przynajmnien razem z motocyklem.

Motocykl oddzielnie statkiem a ty samolotem ( tylko pamietaj że tam nikt ci nie zagwarantuje kiedy ten motocykl dopłynie do portu w Magadanie )

Na kołach oczywiście mozliwe tylko "koła" z tej trasy nie zrobisz bo musisz wracać sie do Skorowodino, wiec jesli całośc bedziesz robił na kołach to trzy razy bedziesz jechał przez skorowodino ( uwierz ze nie ma tam nic az tak ciekawego aby trzy razy tam jechać w ciagu jednych wakacji )

Chyba żeby jechac najpierw do Magadanu potem do Władywostoku i tu juz ładowac sie na pociąg do Moskwy.

Przeslij ewentualnie na maila swoj plan trasy to może cos jeszcze podpowiem ( oczywiscie jesli bedziesz chciał )

Oczywiście połaczyc siły jak najbardziej możemy, jestem za, przeslij na a numer telefonu to zadzwonie i pogadamy.

Planu wakacyjnego nie zmieniaj, Syberia jest wielka i fantastyczna do zobaczenia na Syberyjskiej Grawiejce.
deny1237 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem