Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.01.2012, 17:08   #210
gonzik.korba
 
gonzik.korba's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Wrocław
Posty: 91
Motocykl: AT - nisz nisz.
Galeria: Zdjęcia
gonzik.korba jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 5 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ola Zobacz post
Tak przy okazji: myślę, że w światek motocyklowy długo będzie Depresowi pamiętać ten "wyczyn". nawet jeśli wygra ten Dakar, to i tak już jest jego największym przegranym. No może zaraz obok Peterhansela..
Ja przepraszam ale muszem :-)
Ja naprawdę apelowałbym nie patrzeć na wyścig Dakar przez pryzmat zorganizowanej wycieczki motocyklowej. To jest wyścig i nie ma tu świętych. Wystarczy zobaczyć fragment lezącego Despres w błocie od samego początku. Otóż Goncalves na początku się nie zatrzymał a ewidentnie próbował go minąć. Później się sam wpakował w to samo bagno. Tu trzeba było robić dobrą minę do złej gry więc poszedł pomóc "koledze". Despres był wk..rwiony umknął za Comą, ale nie zostawił gościa zalanego krwią, nawet były tam jacyś ludzie i ponoć nawet organizatorzy.
Cała czołówka jedzie tam oprócz ambicji przede wszystkim po kapustę od sponsorów. Goście z końca stawki zapewne mogą sobie pozwolić na mizianie się w błocie czy piasku.
Tytułem zakończenia swojej myśli dodam że oprócz Dakaru nie wiele jest bezpośrednich konfrontacji Coma - Despres.

Pozdrawiam serdecznie

P.s.: Ja osobiście skupiam się na owiewkach, mi się bardzo podobają.
__________________
--
Gonzik
gonzik.korba jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem