Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.08.2008, 14:34   #42
niedi
 
niedi's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 49
Motocykl: RD04
niedi jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 11 godz 1 min 47 s
Domyślnie

Ja już trzeci sezon katuję kurtkę BF DAKAR. Miałem w niej dzwona - golf II stracił wszystkie szyby od strony kierowcy-idioty. Na kurtce małe rozdarcie nad prawą kieszonką. Ramiona i łokieć bez śladu zniszczenia. Membrana siateczką do ciała.Działa zadowalająco. Ogólnie uważam że kurtka to udany wyrób BF.
Co do spodni uważam że jest znacznie gorzej. Testowałem dwie pary portek DAKAR. Pierwsze- miałem problem z dobraniem rozmiaru, M i S oba te rozmiary miały jakby za wysoko wszyte ochraniacze na kolana. Przy dłuższej jeździe strasznie uciskało na kolana - chyba że na stojąco.
Druga para- kupiona na bajzlu miała już membranę zszytą razem z podpinką ocieplającą, membrana była wszyta odwrotnie. Po dłuższej jeździe w deszczu(trzoda do domu z dyskoteki w Sarajewie nogi miałem cały czas wilgotne. Pozostało przekręcenie membrany na lewą stronę, ale wtedy membrana do ciała podpinka na zewnątrz-gnój.
Fakt, na bajzlach była do sprzedawana wadliwa seria BF z odwrotnie wszytymi membranami. Jeszcze kilka sztuk widziałem w tym roku w łodzi.

uff i tyle.
__________________
niedi hardzone
niedi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem