Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.04.2011, 22:24   #9
fxrider
Niepoprawny ideologicznie - XTZ/GS/LC4 ;)


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Józefów
Posty: 669
Motocykl: R1100GS, LC4
fxrider jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 1 dzień 17 godz 57 min 31 s
Domyślnie

Hej.
też właśnie zanabyłem uchwyt RAM pod 62 do moto - szczerze pisząc za tą kaskę liczyłem na trochę lepszą jakość wykonania.
Oryginalna "U-śruba" ma jakiś dziwny skok gwintu (większy), a akurat w moim zestawie brakowało jednej nakrętki. Jest też zrobiona z jakiegoś dziwnego g-litu, bo łatwo się ukręciła przy polowej próbie przegwintowania. Otwory mocowania musiałem lekko wiertarką poprawić, bo to mocowanie z fabrycznego zestawu nie bardzo chciało przez nie przejść.
Jak to się sprawdzi w praktyce dam znać po weekendzie, bo będę akurat intensywnie teścił.

Wcześniej używąłem uchwytu rowerowego, takiego jak ten:
http://allegro.pl/uchwyt-rowerowy-ga...543695433.html
Z zalet to łatwość montażu - 2 trytki i umocuje się to na każdej rurce, niezależnie czy pionowej, czy poziomej. Niestety bez owinięcia kierownicy dodatkowymi gumami lubi się toto obracać, zwłaszcza w terenie. Przy montażu na kierownicy odbiornik jest za nisko i trzeba odrywać głowę. Sam odbiornik siedzi w tym pewnie, łatwo się zakłada, aczkolwiek z ładowarką nie testowałem.
Tak jutro będzie wyglądał kokpit mojej LC4:


Co do zjadania baterii przez 62 to potwierdzam - 60tka trzymała tak z połowę dłużej na tych samych ogniwach. Za to stosunek prędkości był dla niej zdecydowanie bardziej niekorzystny - coś za coś.
__________________
lc4.pl - nowa strona pomarańczy
fxrider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem