Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.01.2011, 18:16   #1
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie Temat z pogranicza wszystkich tematów, czyli luźne powiaski o d.... (duszy) i lachonach.

Jak od dawien dawna nam wiadomo tym co nie wiadomo lub nie chcą wiedzieć uświadomię. Każde męskie spotkanie* na którym spotyka sie więcej niż jedna prawdziwa jednostka męska** temat w końcu schodzi na "dupy i kupy". Tym razem mam w zamiarze rozwinąć pierwszą część postawionej tezy, czyli ni jakie "dupy". Mimo że moja powierzchowność do towarzystw salonowych się nie nadaje, a maniery nie są zbyt powściągliwe, nie napisze o kupie bo mam traumę po ostatnich świętach.
Jeśli się tyczy babaskiego grona to zalecane jest oglądanie tego wątku w towarzystwie dorosłych mężczyzn (prawdziwych) lub skonsultowanie z lekarzem lub proboszczem.

464y7072.jpg

25548_53473.jpg

0120237b3940.jpg

mx_babe_breanne1_sm.jpg

mx_babe_gina2.jpg

sexy_girl_motocross_09.jpg

*męskie spotkanie: same chłopy i obce baby. Dla przypomnienia babska impreza: same baby.
**prawdziwa jednostka męska: osobnik płci męskiej charakteryzujący się zdecydowanym podejściem do życia i kobiet, radzący sobie w sytuacjach krytycznych , potrafiący dać w pysk, a w razie potrzeby przyjąć tez cios.
__________________
-Dystans do świata jest właściwy, gdy do jednego wora nawalimy ziarno wyrozumiałości, optymizmu łyżkę, tolerancji z umiarem, wiedzy mędrców szklaneczkę i wina antołek by jak będą dokuczać pierdolnąć głośnym NIE.

Ostatnio edytowane przez hero : 25.01.2011 o 13:56
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem