Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.11.2010, 17:55   #28
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

A więc trenuj Anno trenuj
Co do wyliczeń to jeśli zamierzamy zrobić około 2700km to na benzynę trzeba przeznaczyć niecałe 1000zł no i sądzę że na całą resztę 500 powinno wystarczyć jeśli wezmę jakieś suchy prowiant ze sobą a i ciepłe jedzenie będzie można samemu przyrządzić. Tego co wydam na przygotowania jeszcze w domu nie liczę.

To się nazywa konkretna informacja Movistar
Czyli tak, omijamy Bukareszt żeby nie pchać się w asfalt za mocno(no i ruch miejski, widziałem w TV jak tam ludzie jeżdżą) i z transalpiny jedziemy id razy do Gałacz potem do Giurgulesti i następnie Izmail na Ukrainie i wzdłórz wybrzeża do Odessy.
I pytanie czy Gałacz=Galati bo wpisał to drugie w wyskoczył mi Gałacz?
I czy dobrze zlokalizowało Giurgulesti bo nie mogę znaleźć tego na mapie więc wyznaczyłem od razu do Izmail, dobrze jest?
Oto mapa.
Kurde twoje zdjęcia zjebiaszcze mam nadzieje że i ja takie przywiozę ze sobą Ile lat temu tam byłeś?

Dobra Nicke to myśl i jak będziesz chętny na stówę to pisz bo jak już wspominałem niektóry rzeczy trzeba rozplanować pomiędzy wszystkich.
Co do terminy samego wyjazdu to sądzę że druga połowa sierpnia.

A jak jest z bezpieczeństwem na Ukrainie? Wiadomo najwięcej noclegów będzie pod namiotem więc jak jest tam z tubylcami? Jak z przejazdem przez granice polsko-ukraińską i na odwrót? Czy słyszał ktoś o jakiś nieprzyjemnych przygodach podczas wyprawy na Ukrainę?
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze

Ostatnio edytowane przez Hipolit : 28.11.2010 o 11:27
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem