Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.11.2010, 14:21   #12
Hipolit
 
Hipolit's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Lublin/Rzeszów
Posty: 123
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: wchuj
Galeria: Zdjęcia
Hipolit jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 21 godz 33 min 8 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sepcio Zobacz post
Hej

Ja wstępnie byłbym zainteresowany taką wyprawą, termin mi odpowiada (mam nadzieje, że będę już po obronie) Posiadam trampka także myślę, że sprostałby Twoim warunkom. Jest tylko jedno ale - ja też jestem świeżak jeżeli chodzi o takie wyprawy (do tej pory tylko Polska). Dobrze by było, żeby zdecydowała się również pojechać osoba bardziej doświadczona ale do wakacji jeszcze kawał czasu...
Czyli jesteś drugim chętnym(pierwszy to Bliźniak79), będziesz musiał tylko zaopatrzyć Trampecjusza w odpowiednie gumy i heja.
Także jeździłem tylko po Polsce ale to ma być przygoda więc "żywioł na maksa", ktoś bardziej doświadczony sądzę że nie będzie bawił w taką małą trasę. Pierwszy raz zawsze jest najlepszy Jadę nawet jak w ekipie będą sami nowicjusze. Damy rade, 'Polak w przyrodzie nie zginie'.
Pisz do mnie na a jeśli zdecydujesz się na sto procent/100%/łanhandrytposent Gdy ustalimy już do końca trasę przejazdu będę robił listę rzeczy które trzeba będzie mieć ze sobą, te które możemy mieć wspólne i te które każdy musi mieć swoje potem wyśle ją każdemu zadeklarowanemu w wyjeździe. Od razu napisze że wezmę GPS, aparat i zestaw narzędzi.

Cytat:
Masz rację,nie omijaj Bukaresztu,ale jeden dzień to stanowczo za malo żeby poczuć klimat miasta i nie rób tego z siodła motocykla.Słowację i Węgry raczej bym sobie odpuścil,jeśli zamierzasz jechac offem.Opracuj sobie raczej trase przejazdu przez UkrainęJak masz jakieś pytania-dzwon,nr masz w afrimapie,chetnie pomogę
Walor turystyczny jest niezbędny w takiej podróży bo co mam po powrocie wspominać tylko te piękne szutry i cudowne widoki, chcę zobaczyć kawałek świata. Co do trasy pierw myślałem by jechać najpierw na Ukrainę a potem dopiero odbić do Rumuni>Bukareszt>wzdłuż wybrzeża i do Odessy i jak tak radzicie to wrócę do pierwotnego planu. I dzięki za zadeklarowanie pomocy suchy
Pytanie czy będę mógł przejechać z Rumuni bezpośrednio do Ukrainy by jechać jak najbliżej morza czarnego Kolega JaroGl napisał że inaczej się nie da z Rumuni więc jak to jest
__________________
2x WSK 125>MZ TS 250> SUZUKI TS 50> MTX 125> HONDA NX 650 Dominator > YAMAHA TT 600 Belgarda 94r. > Honda NXL 650r
21 cali z przodu i życie staje się piękniejsze

Ostatnio edytowane przez Hipolit : 24.11.2010 o 22:57
Hipolit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem