Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.06.2010, 18:41   #5
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,448
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 23 godz 31 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał rambo Zobacz post
zapomniałem dodać, że jechalim razem ino z tyłu miałem anakee i wychamowałem o włos
to też kwestia czasu reakcji , pomijając już rodzaj opony

Cytat:
Napisał dabal Zobacz post
Miałem taką na tyle i z początku byłem zafascynowany, lecz w miarę upływu kilometrów 50\50 asfalt\ szutr miałem coraz gorsze zdanie o tej oponie.Jedyny plus do dobre właściwości jezdne na suchym asfalcie.dosyć dobrze w piasku.Pozostałe warunki jazdy to obraz nędzy i rozpaczy-na mokrym śliska, a w terenie totalna porażka.Poza tym bieżnik dość głośny i szybko się ściera.Dobrą i tanią alternatywą dla tego zestawu są haidenały(dość wysoki bieżnik).Z mojej strony nie polecam.
No to teraz ja.
Jako że dostałem tylną saharę jako spadek od Dabala mogę cos powiedzieć odn kontynuacji jej eksploatacji.
Faktycznie bieżnika było niewiele, ale po zrobieniu na niej ok 2000km to nie mogę powiedzieć że jakoś strasznie szybko schodzi.
Do tego była ona nastepczynią touranca z 1.5mm bieżnikiem.
Zdecydowanie lepiej sobie radziła ( mimo małego bieżnika) niż poprzednia.
Dodam że jechałem kilka setek km w deszczu i nie sprawiła kłopotu z przyczepnością, choć specjalnie nie szukałem na niej granic kiedy się położę.
Na zlocie wjechałem na dość stromy podjazd na przełęcz po wertepach aż się zdziwiłem że moja 03 to potrafi z pewnością na touransie bym tam nie wjechał.
Skoro zużyta daje dobrą jazdę po różnych nawierzchniach ( w granicach rozsadku....nie wariactwa) to spokojnie można ję polecić jako uniwersalnego kapcia.
__________________
AT03

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 11.06.2010 o 18:25
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem