Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.06.2010, 18:10   #12
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

W sobote byłem przekonany że nigdzie się nie wybiore przez weekend ale stało się inaczej, a zaczeło to się tak. Siedząc na małej imrezce dostaje sms z polskiego numeru "Nocujemy w Kvanne. Jutro Trollstigen! Masz jakieś plany? Umawiamy się?"Chwila namysłu i zastanowienia się kto to A po chwili olśnienie Majek przecież miał przyjechać. Ale czy to nie miało być za tydzieńSzybkie zastanawianie się w lekkim alkocholowym amoku nic nie pomaga. Oddzwaniam i wszystko jasne Majek już dojechał w me okolice. Szybka ustawka, muszę być na godzinę 11 w Andalsnes na Statoil. W tym momęcie zapaliła się kontrolka i odmawiam nawet drinka przeżucam się na napoje bezalkocholowe bo tego dnia trenowałem od ranaPożegnanie z znajomymi i uciekam do domku. Godzina 7.30 budzik napierdala a mi głowa pęka. Ogarniam się troche szybkie śniadanko i wsiadamy z moją Marysią na Afri jedziemy jakieś całe 250m i czekamy 3 minuty na prom. teraz jeszcze 25 rejsu i jesteśmy na stałym lądzie.mamy 127km i 2 godziny, a więc wszystko gra. Ruchu prawie nie ma więc lecimy trochę szybciejj niz to ustawa przewiduje i ca.10.15 meldujemy się na Statoil Ekipa już czeka. Przywitanko, kawka, 2 papieroski chwila zadumy nad mapa i lecimy. Na pierwszy ogień bierzemy Trollstige
ekipa.jpg
trolstige.jpg
trolstige 2.jpg
trolstige 3.jpg
widok.jpg
widok 2.jpg
trolstig 4.jpg
Ruszając w dlaszą droge pogoda nie zapowiadała się optymistyczna
mgła.jpg
Po drodze zatrzymujemy sie by obejrzeć ładną rzeczke
strumyk.jpg
strumyk 2.jpg
następne było Geiranger i przejazd drogą orłów po czym sprawdzamy tylko o której lecą promy na Helesyt i zaczynamy wspinaczkę na Dalsimbe czyli szczyt góry na wysokości 1500m npm
z którego widać całą doline Geiranger.
geranger.jpg
afri.jpg
dalsimba.jpg
dalsimba 2.jpg
było troche śniegu u góry
my.jpg
zima.jpg
ja.jpg
Pózniej zjazd na prom i 63 minuty podzxiwiania doliny z perspektywy środka fiordu
wodospad.jpg
7 sióstr.jpg
geiranger.jpg
Pózniej polataliśmy po bocznych droga i przyjechaliśmy do Alme gdzie chłopaki rozbili namioty rozpaliliśmy ognisko i gril, po czym zaczeliśmy 3 z furi czyli najepkę
I dziś rano do bracy szedłem troszkę niemrawy

Ostatnio edytowane przez Dubel : 07.06.2010 o 18:14
  Odpowiedź z Cytowaniem