Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.05.2010, 23:35   #18
deny1237
 
deny1237's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Częstochowa
Posty: 166
Motocykl: RD07a
Przebieg: 53kkm
Galeria: Zdjęcia
deny1237 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 21 godz 57 min 6 s
Domyślnie

Panowie wtrące tu swoje trzy grosze jesli chodzi o ciuchy motocyklowe choć wielkim znawcą-praktykiem nie jestem, ale może komuś się przyda.

Na ostatnim bazarze w Łodzi trafiłem na Kobitke ( Beate ) która sprowadza ciuchy firmy REV'IT ( ma te ciuchy nowe ale także ma bardzo duzo ciuchów które są bardzo mało uzywane lub niby z wystawy ze sklepu czyli takie które praktycznie były tylko mierzone )

www.revit.eu

Ja kupiłem u niej sporo rzeczy ( praktrycznie wszystko ) i powiem wam że jestem zajebiście zadowlony choć w ciuchach tych na syberii jeszcze nie byłem ale w ostatnie chłodne i deszczowe dni troche latałem i dupa mi nie zmarzła.

A ceny ta Beata ma uważam naprawde super np za kurtke model CAYENNE PRO JACKET dałem 450 zł ( nowa według katalogu 400 EURO ) i ta kurtka była własnie tylko taka z wystawy możecie mi wierzyć lub nie ale działam zawodowo w branży odziezowej i naprawde jestem w stanie poznać co było używane a co nie ( jest naprawde zajebista )

myslę że ciuchy te naprawdę sa godne uwagi np udało mi się znależć taki filmik myślę ze to też o czymś świadczy.

http://www.youtube.com/results?searc...ssiberica&aq=f

ewentualnie gdyby ktoś chciał skorzystać to podaje namiar do tej Beaty ( nie pytałem jej o zgodę ale chyba przestępstwa nie robie łamiąć ustawę o ochronie danych osobowych )

moto-ubrania@wp.pl
tel 692 536 401

On jest gdzieś z okolic Gliwic

Hejka
deny1237 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem