Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.05.2010, 12:21   #43
Marek.L


Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 7
Motocykl: RD07
Przebieg: 180 km
Marek.L jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 2 min 8 s
Domyślnie

Fajnie, ze takie zainteresowanie, bo, jak mowie, az takiego sie nie spodziewalem
Nawet jak Africzka nie znajdzie Nowego Wlasciciela, to bardzo mile rozmowy prowadze i fajne osoby przyjezdzaja ogladac, ogolnie wielce sympatycznie! (Moze by sie jednak zdecydowac jezdzic kiedys ta Africzka, skoro takie fajne towarzystwo

Stopke sobie obejrzalem: no fakt! JEST otarta. Dlaczego? Nie wiem! Przestawialem ja za czesto, czy jak? Nie martwie sie tym, bo kazdy, kto z Was przychodzi i tak od razu stwierdza, ze motorek wlasnie chyba ze skrzyni wyjechal, no a w koncu Wy sie chyba na Africzkach znacie

Tak, ona kosztowala w 2003 dokladnie 36.000, jeden Kolega ma tu, widze doskonala pamiec!

Na zaden ebay ani nic takiego Africzka nie pojdzie, nie oddam Niemcowi Ksiezniczki!!
Za 50 tys euro tez nie!!!
Z Niemcem to zart, ale z ebay i 50 tys euro to nie. Nie jest wystawiana na sprzedaz, bo na cos mi teraz potrzebne pieniadze. Jak nikt z Forum AfricaTwin nie kupi, nigdzie wystawmiana nie bedzie i nie jest. No moze ewentualnie kiedys na tym miedzynarodowych Forum AfricaTwin. Ale na zadnych "normalnych" aukcjach nie i nigdy.
Ona byla takim jednym z moich marzen i moze nia odjechac tylko ktos zakochany w Africzkach Howgh!

Marek
Marek.L jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem